Kalėdinės dovanos arba ką dovanoti žmogui kuris viską turi

Praėjus visiems šventiesiems ir Halovynui, parduotuvių lentynose kaukes, Supermenų kostiumus ir netikrą kraują pradeda keisti žali vainikai, raudonas dovanų popierius ir artėjančių Kalėdų dovanų topai. Vasaros hitų dešimtuką keičia Christmas radio station 24/7 ir iš pakampių pradeda lįst įvairiausio plauko Grinčai.

Prasidėjus dovanų pirkimo karštinei, kuomet žmonės vieni kitų pradeda intensyviai klausinėt “o ką gi padovanoti savo trečios eilės pusbrolio sūnaus žmonai, kurią mačiau tik per jų vestuves?” Tokiu atveju, mano atsakymas visuomet būna vienas – KOJINĖS!!! Pūkuotos, minkštos, raštuotos, ilgos, trumpos – pasirinkimas milžiniškas. O mūsų didenybės KOJINIŲ niekuomet nebus per daug. Kiekvienas iš mūsų (ar bent jau tas, kas jas nešioja), turi maišelį arba visą stalčių kojinių, kurios nebeturi poros. Išnaršyti visi namų kampai, per tardymą skalbimo mašina prisiekinėjo, kad ji jau gavo tik vieną ją, o džiovykla- apskritai nepripažino, kad yra jas kada mačiusi. Kojinės nėra – kaltų taip pat.

sock-elf-steals-only-one-sock-from-your-washing-machine.jpeg

O ar žinote kas dėl to kaltas? Šiandien apie juos ir pakalbėkime – kojinių vagis, šmirinėtojus ir namų ramybės drumstėjus (nes kokia gali būt ramybė, kuomet visa šeima vėluoja, o nei vienas negali rast padorios kojinių poros).

Tie neklaužados – tai nekviesti namų gyventojai, kurie viską slepia (nes juk aš tikrai pamenu kur pasidėjau raktus), laužo (aš jau radau sulūžusį) ir krečia įvairias kitokias išdaigas. Susipažinkite ir įsidėmėkite, jie gali apsigyveni ir pas Jus namuose.

Baltazaras – būtent jis atsakingas už Jūsų dingusias kojines. Jis mažas, padykęs ir mėgstantis krėsti išdaigas, o vėlias pasislėpęs už kampo stebėti kokią sumaištį sukėlė. Vienas iš bjauresnių veikėjų.

Merkelis – visiška priešingybė. Minkštos širdies (dėl to Baltazarui lengva įkalbėt jį prisidėt prie jo išdaigų) ir meilus (dėl šios savybės būtent jis dažniausiai ir grąžina Jums kojines arba kitus netyčia “užsimetusius daiktus”). Taip pat karts nuo karto mėgėjas pasakyt kitiems gyventojams ką nors mielo ar gražaus, tačiau už tai dažniausiai gauna niuksą ir nuolatos vaikšto su viena ar keliomis mėlynėmis.

Nykštukas – dažnai pramiegantis visas linksmybes, tačiau visuomet padedantis padaryt kokį gerą darbą. Dažnai tarp kitų yra tarsi atpirkimo ožys, kurį visi kaltina dėl kitų niekšybių ir smulkių vagysčių. Bet norėdamas įrodyti, kad yra geresnis, beveik visuomet leidžiasi su Merkeliu į žygius (dažniausiai norint ištaisyt kitų šunybes).

Kalėdų senis – tiek paritus, tiek pastačius, visiems kartoja, kad dėl to kalti jo stambūs kaulai, tačiau visi žino tiesą – jis tiesiog negali nustot valgyt šokolado. Jo mėgiamiausias – pieniškas šokoladas iš vaikiškų advento kalendorių. Tad nenustebkite jei kitą kartą nerasite tos dienos dovanėlės ir nepradėkite kaltint namiškių – galbūt jie išties nieko nežino ir čia pasidarbavo Kalėdų senis.

Kasparas – atrodo labai panašiai kaip ir Kalėdų senis, tačiau dėl truputėli skirtingų priežasčių – jo mėgiamiausias užsiėmimas – maisto gamyba. Tad jei nesuprantate kur iš virtuvės vis dingsta arbatiniai šaukšteliai ir maistas iš šaldytuvo (nes juk vakar buvau parduotuvėje ir tikrai tai pirkau), tuomet galbūt bus pasidarbavęs Kasparas ir savo slaptoje laboratorijoje bando Kalėdų seniui išvirti patį skaniausią šokoladą su dulkių pabarstukais ant viršaus.

Slaptas draugas – kai pas nekviestus namų Čiuvelius gyvenvietėje kažkas dingsta, ir   neatsiranda kaltų, tuomet jie pradeda kaltint Slaptą draugą dėl visų iškrėstų eibių.
Tad štai palinkėjimas Jums, mielieji skaitytojai –  kad Jūsų naminiai gyventojai rastų ramybę bent jau savaitgaliui, tuomet ir Jūsų namuose įsivyraus ramybė. Ir bent jau savaitgalį nereikės ieškot kur dingo kita kojinės pora.

P.S. Tikriausiai Jums įdomu iš kur aš tiek daug žinau apie šiuos gyventojus? Prisipažinsiu, tik ššš… niekam nesakykit… Aš esu Slapto draugo namų gyventojas… Vieną kartą girdėjau kaip Slaptas draugas bandė skųst mane miegančiam Nykštukui. Tačiau kadangi turiu gan daug laisvo laiko, nes Slapto draugo namuose dažnai nebūna, tai aš palaukiau kol Nykštukas atsikels. Tačiau kuomet jis bandė perpasakot ką jam pasakė, juo niekas nepatikėjo… Tad jei niekas netiki, kad aš egzistuoju, kaip galit būt tikri, kad ir šis tekstas tikras?