Naujametiniai pažadai arba kai ateina pirmadienis

Šiandien jau metam savo Kalėdų eglutes lauk, o regis tik vakar maudėmės jūroje (jei ji buvo šiltesnė nei + 16 laipsnių), kepėme kepsnius prie ežero – tingiai mėgavomės vasara. Nelauktai užklupus žiemai (ne pagal vaizdą už lango, nes ten kažkodėl įstrigo ruduo), ėjo ir praėjo šventės, galvos skausmas dėl dovanų ir nesibaigiantis giminių lankymai. Liko tik spyglius metanti Kalėdų eglutė ir susitraukę džinsai (nes negali būti daugiau jokių priežasčių tam, kad džinsus įmanoma užsisegti tik gulint).

15747825_10155040689782089_8004315392563327793_nAtėjo Naujieji metai ir visi staiga viešai pradeda skelbti Naujųjų metų pasižadėjimus! Kokie visi bus laimingi, gražūs, sportuojantys, sveikai besimaitinantys, atsikratysiantys žalingų įpročių… Sąrašas begalinis. Tobuliausi tokie pažadai,  kaip prof. Bumblausko išsakyti viename interviu (leidau sau jį truputi adaptuoti, tad nepykite tie, kas žiūrėjote interviu):

– Koks Jūsų Naujametinis pažadas?

– Mesti rūkyt. Kaip ir prieš 7 metus.

– O pala, kaip tai…

– Na matote, pažadą sau duodu, tačiau per ateinančius Naujuosius aš pasilieku galimybę vėl pažadėti tą patį…

– Gerai.. O tai koks šių metų Jūsų pažadas?

– Mesti rūkyti.

Po tokių pažadų tiesiog net nebereikia nieko pridurti. Pažadai pažadams, tačiau Naujieji metai atėjo ir praėjo. Savaitgalį, nerašytos taisyklės galioja, kad visuotinai atsigaudinėjant nuo šventimo, o tada dar savaitgalį pailsėjus, Naujametiniai pažadai pradedami vykdyti tik nuo pirmadienio. Ateina pirmadienio rytas ir tuomet užpuola moralinis pachmielas – ką aš padariau (o tiksliau – pažadėjau) .

Nauji metai – naujas AŠ! Gražūs pažadai, didžios idėjos… Tačiau gal laikas nustot sau meluot?  Ypač viešojoje erdvėje. Tikriausiai kiekvienas žinote kuo baigiasi istorijos apie pažadus lankyti sporto klubą?  Tokias socialinių tinklų istorijas puikiai pažįstate:

frzgn.jpeg

  • Naujųjų metų išvakarėse viešai yra paskelbiama, kad nori užbaigti tas tinginiavimo dienas, nori pagaliau turėt idealą figūrą (iki kurios trūksta hmm.. nieko? ), tad nuo Sausio mėnesio pradės lankyt sporto klubą! Ir žinoma, kaip gi be selfio su naujutėle, beprotiškai brangia sportine apranga…
  • Sausio 1 d.  – viešai publikuojama sporto klubo abonemento nuotrauka.
  • Sausio 2 d. – paskelbiamas pirmasis selfis iš sporto salės.  Po kelių valandų – nuotrauka kurioje daili ranka laiko žalią smoothie su prierašu “kokia skani vakarienė”.
  • Sausio 3 d. kas kelias valandas skelbiamos nuotraukos iš virtuvės, restoranų ir kavinių apie beprotiškai skanius, beprotiškai dietiškus valgius (paskaičius galima susidaryt nuomonę, kad vien suvalgius tas salotas sukūsi vienu dydžių).
  • Sausio 5 d. – ryte – fotkė iš salės ir persirengimo kambario, vakare iš klubo su shot’ais rankoje.
  • Sausio 6 d. – visa diena tyla – vakare nuotraukos iš “ramaus pasisėdėjimo”su draugais (taip, tikrai niekas neatpažįstą populiariausio klubo mieste).
  • sausio 7 d. – pusryčiai (t.y. 3 dienos) Macdonalde arba Hesburger’i (priklausomai nuo to, tokia greito maisto religija išpažįstą).
  • Daugiau niekuomet apie tai nekalba.Funny Greeting Cards for Happy New Year.png