Kur stoti 2017

Atšilus orams ir baiginėjantis mokslo metams, visuose naujienų portaluose, lyg lavina, pasipila abiturientų skundai ir teisybės ieškojimai. Skundžiamasi viskuo – pradedant neteisingais mokytojais, blogai sudarytomis užduotimis ir tuo, kad jie nerūpi valstybei.

Pasibaigus egzaminams – prasideda skundai dėl aukštųjų mokyklų ir neteisingu reitingavimu, tuo, kad jie vis dar nerūpi Lietuvai ir jų išskėstomis rankomis laukia Didžiosios Britanijos ar Olandijos aukštosios mokyklos. Tarsi Lietuvos abiturientai būtų vieninteliai, kurie norėtų ten studijuoti. Prasideda diskusijos viešojoje erdvėje kokią geriau specialybę pasirinki, kad labai nespaustų mokslai, būtų geros įsidarbinimo galimybės,  perspektyvu ir daug mokėtų. Ir dažniausiai to nori žmogus, neturinti jokių ypatingų gebėjimų ar talentų, mokslus baigęs na, taip vidutiniškai.

Būtent tokiems ir skirtas šis straipsnis. Norintiems turėti daug pinigų, daug laisvo laiko ir daug keliauti. Tapkite selfiu konsultantėmis (-ais). Jums tereikės baigti, bet kokias studijas kur duoda diplomą, kelias dienas intensyviai panaršyti ir paanalizuoti instagramą ir populiariausias nuotraukų redagavimo programėles. Ir viskas. Jau galite skelbti apie savo teikiamas paslaugas ir klientai patys pas jus ateis. Su tokiu pasiruošimu, laisvai galite teikti konsultacijas apie tinkamiausią šviesą, nuotraukos foną, populiariausius filtrus, pozavimą (kaip pasukti veidą, kad optiškai sumažėtų nosytė ar geriausiai matytųsi naujos blakstutės, kurias sudėjo populiariausia meistrė). Paslaugų spektrą galite plėsti kiek tik leis fantazija. Ir viskas. Turtai, šlovė ir populiarumas garantuotas.

 

Advertisements