Keisčiausias metų laikas

Nors yra keturi metų laikai, tačiau labiausiai idealizuojamas ir laukiamas – vasara. Kiekvienas turi savų lūkesčių kokia ji turėtų būti. Kalbu ne apie visuomet prastą ir lietingą orą ar Palangos verslininkus, kurie, jau ketvirtį amžiaus, skundžiasi ir skanduoja – ši vasara – pati blogiausia!

Dažniausiai vasaros idealą susikuriame pagal tai, kokios jos buvo vaikystėje: nerūpestingas lakstymas ir žaidimas su draugais, maudynės ir nuotykiai. O svarbiausia – pasikeitimai. Naujų draugų susiradimas, pirmieji pasimatymai ir darbai vasarai.  Juk visi būtent taip ir įsivaizduojam vasaras? Na, bent jau tokios jos būdavo vaikystėj ar paauglystėje. O kokios vasaros būna tuomet, kai išaugi iš to? Kai pasas sako, kad tau seniai jau nebe -niolika, kuomet reikia dirbti nuo 9 iki 5 ofise, kur žiemą-vasarą temperatūra sustojusi ties maloniais 23 laipsniais, kai, geriausiu atveju, atostogų gauni dvi savaites ir jos pralekia akies mirksniu.

Gal galit kas sugrąžinti tas paauglystės vasaras? Bet tik vasaras. Grįžti į mokyklos suolą ir kaulint iš tėvų pinigų likusius devynis mėnesius? Hm…. Ačiū, bet ne.

Kai pagalvoji, ne taip ir blogai skamba tos dvi savaitės atostogų.

Advertisements