Ką veikt Palangoje

Grįžus namo tave pasitinka mergina nutaisiusi liūną veidą, ir vėl pradeda tą pačią pasakėlę kaip ir kiekvienais metais:

-Brangusis, o tu žinai, kad Marytė su Petriuku Palangoje atostogauja? O jie juk tik grįžo iš Turkijos… Šiais metais mes dar net prie ežero nebuvom…

Ir tai gali tęstis dienų dienas. Užsispyrusią moterį sunku perkalbėt, lengviau tiesiog su ja nuvažiuot kelioms dienoms į Palangą. Nežinant ką dar galima nuveikt Palangoje neskaitant pasideginimo, pabandymo išsimaudyt ar pasivaikščiojimo tiltu, štai kelios pačios populiariausios šių metų pramogos.

  • Spontaniškai sugalvojus nuvykt prie jūros reikia pasirūpint ir nakvyne, tačiau dėl to sukt galvos per daug nereikėtų, užteks sustoti prie įvažiavimo į Palangą ir galėsite rinktis iš plataus pasirinkimo: nuo buto su vaizdu į Baltijos jūrą, iki ekonomiškesnių, su ne tokia gražia panorama, tačiau iki jūros taip pat tik keli žingsniai. Tereikia išsirinkti jus tenkinančią kainą ir mieliausią močiutę.
  • Įsikūrus pasirinktame kambaryje-bute, privaloma pereiti Basanavičiau gatve. Vaikštant ir skrandžiui priminus apie save, galima paieškoti kur prisėst pietų. Pasirinkimas didžius. Nuo niekuo neišsiskiriančių cepelinų, kebabų arba dienos pietų už 1€. Juk negali būt taip blogai ar ne?
  • Būtinai reikia paragauti ir ledų. Verta net atstovėt pusvalandį eilėje. Jei visi žmonės laukia, turėtų juk būt kažkas tikrai gero, taip?
  • Pabodus nuolatiniams, iš visų pusių pusių sklindantiems šūkiams „Kepta duona! Karšti čeburekai!“, reikia pabandyt išsimaudyt jūroj. Arba ne.
  • Ir žinoma, privaloma nusifotografuot su geriančiu Veryga, ir būtina tai paskelbti facebook’e, kad visi draugai ir giminaičiai žinotų, kad alkoholio draudimui priešiniesi. Tik darai tai tyliai ir slapta. Tikras šiuolaikinis partizanas.
  • O pasibaigus pinigams ir kambario nuomai, pasipriešinimą Verygai galima perkelti į viešą vietą. Tam puikiai tinka paplūdimys – puikus gamtovaizdis, patogu prigulti ir jei pasiseks, paslaugūs pareigūnai pasirūpins tavimi ir suteiks nakvynę nakčiai.

Po šio pramogų tvarkaraščio grįšite puikiai pailsėję ir kupini neišdildomų įspūdžių. Iki kitos vasaros.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s