Magic mushroom

Paklausus bet kurio žmogaus gatvėje, ką jis įvardintų kaip Lietuvos nacionalinį sportą, atsakymas būtų vienas – krepšinis. Tačiau yra ir dar viena veikla, kurią visi propaguoja, bet retas ją prideramai įvertina.

Kiekvieną rudenį Lietuviai skuba į miškus grybauti, ir kuo daugiau grybų surinks, tuo garsiau galės apie tai skelbti socialiniuose tinkluose. Grybavimą galima užskaityt tik tuo atveju, jei pririnkot  nemažiau nei keturis krepšius vienam žmogui.

Grybavimą galėtume paskelbti nacionaliniu sportu, ir kviesti užsieniečius naujai pramogai. Skelbimas galėtų skambėti maždaug taip: ‘Are you tired of same old sports activities? Try Grybavimas and find your own magic mushroom.’ Perskaitę tokį skelbimą, turizmas pastebimai atsigautų, tik reikėtų kiekvienam užsieniečiui priskirti vietinį vedlį, kitaip po magic mushroom paieškų, pavasario jis gali ir nesulaukt. Po kelių tokių incidentų, šis užsiėmimas pasaulyje pagarsėtų kaip pavojingiausias sportas pasaulyje, ir rinktus jį tik visiški adrenalino fanatikai.

Nors gal ir neblogai būtų, vis turėtume ką nors unikalaus pasauliui pasiūlyt.

 

Advertisements