Magic mushroom

Paklausus bet kurio žmogaus gatvėje, ką jis įvardintų kaip Lietuvos nacionalinį sportą, atsakymas būtų vienas – krepšinis. Tačiau yra ir dar viena veikla, kurią visi propaguoja, bet retas ją prideramai įvertina.

Kiekvieną rudenį Lietuviai skuba į miškus grybauti ir kuo daugiau grybų surinks, tuo garsiau galės apie tai skelbti socialiniuose tinkluose. Grybavimą galima užskaityt tik tuo atveju, jei pririnkot  nemažiau nei keturis krepšius vienam žmogui.

Grybavimą galėtume paskelbti nacionaliniu sportu ir kviesti užsieniečius naujai pramogai. Skelbimas galėtų skambėti maždaug taip: ‘Are you tired of same old sports activities? Try Grybavimas and find your own magic mushroom.’ Po tokio skelbimo turizmas pastebimai atsigautų, tik reikėtų kiekvienam užsieniečiui priskirti vietinį vedlį, kitaip po magic mushroom paieškų, pavasario jis gali ir nesulaukt. Po kelių tokių incidentų, šis užsiėmimas pasaulyje pagarsėtų kaip pavojingiausias sportas pasaulyje ir rinktus jį tik visiški adrenalino fanatikai.

Nors gal ir neblogai būtų, vis turėtume ką nors unikalaus pasauliui pasiūlyt.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s